לתמיכה במכון

 

לתמיכה במכון

 

תרומה למכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון היא השקעה בישראל חזקה ובירושלים מאוחדת.

המכון ממלא את ייעודו בסיוע תורמים נדיבים, ארגונים גדולים ומוסדות פילנתרופיים מובילים. תרומות אלה מבטיחות מצוינות, גיוון וחשיבה עצמאית בקרב עמיתי המכון, ומסייעות לו להשפיע על מקבלי ההחלטות ועל השיח הציבורי.

תורמים ארגוניים ומוסדיים מקבלים גישה לאירועים ייחודיים בנושאים הנוגעים למומחיות המכון, וכן בהזדמנות לתת את שמם לכנסים ספציפיים ולתוכניות אחרות של המכון.

נתינה מתוכננת: כארגון פרואקטיבי בעל חזון, מאפשר המכון לתורמיו הזדמנות ליצור מורשת ברת קיימא באמצעות תרומות המסייעות לביטחונה ולשגשוגה של ישראל לאורך זמן.

למידע נוסף על הזדמנויות פילנתרופיות במכון, פנו לכתובת [email protected]

 

ערוצי תרומה

 

  • באתר "ישראל תורמת"

ניתן לתרום בכרטיס אשראי בצורה מאובטחת דרך אתר "ישראל תורמת". קבלה מוכרת לצורכי מס יישלח עבור תרומות במטבע זר. בשלב זה תרומות בשקלים עדיין אינן מוכרות לצורכי מס.

  • ישירות למכון

שלחו המחאה לפקודת מכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון, רחוב שמעון דובנוב 11, ירושלים 9223006. עם זאת, בשלב זה תרומות בשקלים עדיין אינן מוכרות לצורכי מס.

  • תרומה מוכרת לצורכי מס בארצות הברית

יש לשלוח המחאה לפקודת הקרן המרכזית לישראל (Central Fund of Israel),
c/o Marcus Brothers Textiles, 980 6th Avenue, New York NY 10018.
(טל' 212-354-8700, שלוחה 247). יש לצרף מכתב נלווה המייעד את הכספים למכון. להעברה בנקאית, צרו קשר עם  [email protected] או [email protected]

  • תרומה מוכרת לצורכי מס בקנדה

יש לשלוח המחאה לפקודת קרן נאמן (Ne’eman Foundation Canada),
75 Lisa Crescent, Thornhill, Ontario L4J 2N2. (טלפון 1-888-341-8590). יש לצרף מכתב נלווה המייעד את הכספים למכון. ניתן גם להעביר תרומה באמצעות Paypal, דרך Ne’eman Foundation או בלחיצה על הלחצן המופיע בדף זה.

קרן נאמן מציעה גם קבלה מוכרת במס למתנות באגרות חוב וניירות ערך. 

להעברה בנקאית, צרו קשר עם [email protected] או [email protected]

 


לקבלת מידע על הזדמנויות פילנתרופיות ספציפיות ב JISS, ניתן לפנות ל: [email protected]