לתמיכה במכון

 

 

לתרומה עכשיו לחץ כאן

 


תודה רבה על התעניינותכם בתמיכה במכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון.

תרומה למכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון היא השקעה בישראל חזקה ובירושלים מאוחדת.

המכון עורך מחקרי מדיניות העוסקים בתנועות ובמשטרים המאיימים על ישראל ועל בעלות בריתה, ויוצר הזדמנויות לפיתוח מקצועי וחינוכי של הדור הבא במנהיגות הביטחונית הישראלית. התוכניות של המכון נועדו לחשוף קהלים נבחרים, כמו גם את ציבור הרחב, לשינויים הנכונים לישראל במדיניות החוץ והביטחון.

מעמדו המכובד של המכון בקהילייה הביטחונית והמדינית בישראל מאפשר לו לסייע לקובעי המדיניות בישראל לזהות את אתגרי הביטחון החיוניים ולהציע רעיונות יצירתיים להתמודדות עם הסוגיות הקשות ביותר.

*****

המכון ממלא את ייעודו בסיוע תורמים נדיבים, ארגונים גדולים ומוסדות פילנתרופיים מובילים.

תרומות אלה מבטיחות מצוינות, גיוון וחשיבה עצמאית בקרב עמיתי המכון, ומסייעות לו להשפיע על מקבלי ההחלטות ועל השיח הציבורי.

תורמים ארגוניים ומוסדיים מקבלים גישה לאירועים ייחודיים בנושאים הנוגעים למומחיות המכון, וכן בהזדמנות לתת את שמם לכנסים ספציפיים ולתוכניות אחרות של המכון.

נתינה מתוכננת: כארגון פרואקטיבי בעל חזון, מאפשר המכון לתורמיו הזדמנות ליצור מורשת ברת קיימא באמצעות תרומות המסייעות בשמירה על בטחונה ושגשוגה של ישראל לאורך זמן.

****

למידע נוסף על ההזדמנויות הפילנתרופיות במכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון, ניתן ליצור איתנו קשר בכתובת donations@jiss.org.il

 

  • להעברת תרומות בישראל:

אנא שלחו המחאה לפקודת מכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון רחוב שמעון דובנוב 11, ירושלים 9223006. (טל' 02-940-6060). מכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון הוא מלכ"ר רשום (מס' 580643245). עם זאת, בשלב זה תרומות בשקלים עדיין אינן מוכרות לצורכי מס.

 

  • להעברת תרומה מוכרת לצורכי מס בארצות הברית:

יש לשלוח המחאה לפקודת הקרן המרכזית לישראל (Central Fund of Israel),
c/o Marcus Brothers Textiles, 980 6th Avenue, New York NY 10018.
(טל' 212-354-8700, שלוחה 247). יש לצרף מכתב נלווה המייעד את הכספים למכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון. להעברה בנקאית, צרו קשר עם jmarcus@marcusbrothers.com או donations@jiss.org.il

 

  • להעברת תרומה מוכרת לצורכי מס בקנדה:   

יש לשלוח המחאה לפקודת קרן נאמן (Ne’eman Foundation Canada),
75 Lisa Crescent, Thornhill, Ontario L4J 2N2. (טלפון 1-888-341-8590). יש לצרף מכתב נלווה המייעד את הכספים למכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון. ניתן גם להעביר תרומה מאובטחת באינטרנט באמצעות Paypal, דרך Ne’eman Foundation או בלחיצה על הלחצן המופיע בדף זה. ניתן לתרום באמצעות כל כרטיסי האשראי המוכרים ובארבעה מטבעות שונים. קיימת גם אפשרות לתרומה חודשית קבועה. ניתן לבצע העברה בנקאית לפקודת Ne’eman Foundation Canada, באמצעות
TD Canada Trust, 1677 Avenue Road, Toronto, M5M 3Y3, בנק 2, מוסד 004, סניף 0252, חשבון 02525226859. (לתרומות בדולר אמריקאי בתוך קנדה, יש לזכות את חשבון מס' 02527301863). יש לשלוח דואר אלקטרוני עם פרטי העסקה לכתובת theneemanfoundation@gmail.com בצירוף שם וכתובת דואר אלקטרוני. קרן נאמן מציעה גם קבלה מוכרת במס למתנות באגרות חוב וניירות ערך.